Zajęcia grupowe

Nowi lekarze specjaliści w Rehabilium

Witamy w zespole naszych nowych specjalistów!

Z wielką radością i entuzjazmem ogłaszamy dołączenie do naszego zespołu dwóch wybitnych lekarzy specjalistów . Nasza misja, by dostarczać najwyższej jakości opiekę rehabilitacyjną, właśnie stała się jeszcze bardziej osiągalna dzięki ich obecności.

Dr Małgorzata Karaś, Lekarz Specjalista Rehabilitacji Medycznej

Dr Małgorzata Karaś dołącza do nas jako doświadczony lekarz rehabilitacji medycznej. Posiada bogate doświadczenie w pomaganiu pacjentom w odzyskaniu pełnej sprawności po urazach oraz w chorobach przewlekłych. Jej podejście do pacjenta jest holistyczne i skoncentrowane na indywidualnych potrzebach, co idealnie wpisuje się w filozofię naszej kliniki.

lek. Paweł Karaś, Lekarz Radiolog – Specjalista Diagnostyki Obrazowej

Z kolei lek. Paweł Karaś wzmocni nasz zespół jako wybitny specjalista w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej. Jego ekspertyza i precyzyjne umiejętności w interpretowaniu obrazów medycznych są nieocenione w precyzyjnej diagnozie i planowaniu skutecznego leczenia naszych pacjentów.

Jesteśmy przekonani, że dołączenie lekarzy specjalistów do naszego zespołu przyniesie naszym pacjentom jeszcze lepszą opiekę oraz wsparcie w ich drodze do zdrowia i pełni sprawności. Ich wiedza, doświadczenie i pasja do pomagania innym są dla nas nieocenione.

Zapraszamy wszystkich pacjentów i ich rodziny do zapoznania się z szeroką gamą usług, jakie oferują nasi nowi specjaliści, i do korzystania z ich ekspertyzy w zakresie rehabilitacji i diagnostyki.